Uudised

  • Prindi

Jõgevamaa Gümnaasiumis toimus spordipäev "JMG liigub 2014"

5. märts 2014

Illustratsioon

Olümpianädala raames toimus 4. märtsil Jõgevamaa Gümnaasiumis spordipäev „JMG liigub 2014“. Spordipäeva eesmärgiks oli suurendada liikumisharrastusega tegelevate õpilaste osakaalu, tõsta liikumise ja sportimise alast teadlikkust ning panna õpilased rohkem märkama sporti ja liikumisharrastust.

Võistluse käigus läbis 186 õpilast ja 11 koolitöötajat 8 kilomeetrise distantsi, kus oli 4 kontrollpunkti. Punkte läbiti järjekorras 1-2-3-4 ning rada tuli läbida joostes või kõndides.

8 kilomeetrise distantsi kiiremad olid noormeeste seast Tauri Treial (33:29), neidude seast Liisbeth Kallis (39:10) ning koolitöötajate seast õppejuht Anti Alasi (50:24). I koha saavutanud noormeest ja neidu autasustati karikaga. 10.a klass sai eriauhinna kui parima osalusprotsendiga klass, osales 100% õpilastest.

Spordipäev lõpetamisele tuli külla Spordimuuseum. Külaskäigul anti ülevaade spordiajaloost, tutvustati rändnäitust ning viidi läbi sporditeemaline viktoriini. Jõgevamaa Gümnaasiumis on avatud näitus "Aus mäng eesti spordis". Näitusega saab tutvuda 3.-7. märtsil.

Pildil on võitjad Tauri Treial (11.a) ja Liisbeth Kallis (10.a).